top of page

Ücretsiz, Kullanışlı, Mimarlık Fakültesi Öğrencileri İçin Faydalı Bir Uygulama


Selamlar bu bölümde sizleri yine ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir çizim uygulamasından haberdar edeceğim.


Bu kanalda sizlerin faydalanabileceği içerikler hazırlıyorum. Daha fazlası için abone olup bildirimlerinizi açabilirsiniz. Algoritma noktasında kanalı desteklemek için ise videoyu beğenip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.


Consept App sizlere dijital çizim imkanı sunan, bazı özelliklerini ücretsiz, bazı özelliklerini ise ücretli olarak kullanabileceğiz bir uygulama.


Ben uygulamayı daha yeni indirdim ve hızlıca sizleri haberdar etmek istediğim için programa henüz çok da hakim değilim. Fakat arayüzde biraz dolaştığımızda türevi uygulamalarda da olduğu gibi farklı kalem, fırça, renk seçenekleri olduğunu görüyorum. Ekstra olarak dokular, dilimleme, seçme, maskeleme gibi araçları sunuyor Ayrıca uygulama içersinde kendi marketi de bulunuyor.


Ben bu tarz uygulamaları bolca eskiz oluşturabilmek için kullanıyorum. Çünkü bir projeye ya da fikre adapte olmadan önce bolca eskiz oluşturmanın en faydalı düşünme yöntemi olduğuna inanıyorum.


Sizlere daha önce Autodesk’in sketchbook uygulamasını göstermiştim. Dilerseniz sağ üstte ki kartlardan o videoyu’da izleyebilirsiniz. Bu uygulamaları herhangi bir reklam amacıyla değil, sizlerin dijitalleşme süreçlerinize katkı sunabilmek amacıyla tanıtıyorum. Bu küçük noktanın da altını çizdiğimize göre bugünlük benden bu kadar.


Videodan faydalandıysan bir beğenini alırım, arkadaşlarınla paylaşırsan da mutlu olurum. Daha fazla içerik için kanala göz atabilirsin, yeni videoları kaçırmamak için ise abone olup bildirimlerini açabilirsin.


İhtiyacın olan kurslara indirim kuponuyla kayıt olmak için ise açıklamalardaki bağlantılara göz atabilirsin.


Bir sonraki bölümde görüşmek dileğiyle. Hoşçakal.Sizleri bu tarz uygulamalardan haberdar edelim mi?

  • Evet, teşekkürler.

  • Hayır, gerek yok.


465 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Neden düşük not alıyorsunuz?

Birçoğumuz tüm dönem boyunca işlerin yolunda gittiğini fakat finalde beklediğimiz notu alamadığımızı söylemişizdir.Bunun temelde iki nedeni var. Birincisi sunuş kalitesi ikincisi ise paftamızın yeteri

コメント


bottom of page