Mimarlık Fakültesinde Öğrenci Olmak

En son güncellendiği tarih: 16 Şub 2018

Mimarlık fakültesinin derdi hiç bitmez, mimarlık fakültesinin derdi nedir o da zaten hiç bir zaman bilinmez. Sorunda bu ya.. Mimari disiplinler kendilerine dert edinmeyi çok sever. Çünkü her zaman içlerinde daha iyisi daha ilerisi vardır. Bu ütopyanın başlangıç anından itibaren ne zaman ellerimi başımın arkasına alıp gerindeysem "olsun be oğlum bu derdi tek çeken sen değilsin" dedim. Gerçekten de samimi düşüncem budur. Derine inmeye gerek yok. Mimarlık fakültesinde herkes bir şeyler için çabalar. En kötü proje ile en iyi proje arasındaki emek farkı çok fazla değildir. Kimimiz başarılı kimimiz başarısız olarak nitelendirilsek bile derdimiz hep aynıdır. Bende öğrencilerin dertlerini bloglamak istedim bugün. İşte Mimarlık Fakültesinde Öğrenci Olmak"


1- Stüdyoda uyuyup kalan arkadaşlarınıza alıştıysanız...
2- Saatin alarmını uyumak için kuruyorsanız...3- Üzerinizden kahve kokusu eksilmiyorsa...4- Haftaiçi 30 saat uykusuz kalıp haftasonu 30 saat uyuyabiliyorsanız...5- Projeyi teslim ettikten sonra hayatta her şeyi başarabileceğinizi düşünüyorsanız...6-Dinlemeseniz bile arka planda YouTube hep açıksa...7- Gecenin bir vakti paftalarla, bilgisayarınızla, rapidolarla kavga ediyorsanız...8- Her yerde uyuyabiliyorsanız.. (Tuvalet, otobüs, stüdyo..)


9- Evinizde projelerden dolayı size uyuyacak yer kalmadıysa...10- Ozalitçi abiler size kırmızı halılar ile karşılıyorsa...
Yukarıda yazılanları hiç yadırgamıyorsanız siz de Mimarlık Fakültesi öğrencisisiniz demektir. Yani derdiniz büyük! Hepimize kolay gelsin.


Videomuzu izlemeyi unutmayın!


198 görüntüleme1 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Proje Planlayıcı Kullanın !

Mimarlık fakültesinde haftalık olarak yapılan çalışmalarınızı verimli bir şekilde kaydetmek emin olun faydanıza olacaktır. Hem çalışırken hem de çalıştıktan sonra. Ne demişler söz uçar yazı kalır. Ben

9820

50.300

11.452

592

Toplam Ziyaret